Кількість
|
Вартість
|
||
|
- Календула лікарська - має протизапальні, бактерицидні та ранозагоювальні властивості. Також знижує артеріальний тиск. Незамінний компонент у лікуванні нежиті, застуди, ангіни.
- Ромашка аптечна - має дезінфікуючу, протизапальну, знеболювальну та потогінну дію. Перевірений засіб при поганому самопочутті, застуді, ангіні та підвищеній температурі. Знімає запалення ясен та ротової порожнини.
- М'ята перцева – освіжає, дезінфікує, вбиває інфекції. Допомагає при кашлі, болях у горлі, ядусі. Їй лікують гострі риніти, запалення носової порожнини, горлянки та гортані. М'ята добре допомагає при безсонні.
- Меліса лікарська – застосовується в лікуванні астми, тахікардії. Трава допомагає здолати безсоння, меланхолію, істерію. Знімає біль: головну, зубну, шлункову. Хороший потогінний, сечогінний та протизастудний засіб.
- Троянда чайна – нормалізує артеріальний тиск, зміцнює імунітет та позитивно впливає на роботу мозку. Відновлює душевну рівновагу та бадьорить. Пелюстки троянди знімають запальні процеси, а також мають антибактеріальні та тонізуючі властивості. Смачний та ароматний напій із троянди дуже корисний, так як містить таніни, кислоти, ефірні олії та вітаміни груп В, С, К.
- Ожина сиза - має хороший смак, схожий на зелений чай. Використовують у лікуванні: нежиті, застуди, ангіни, бронхіту, фарингіту, запаленні мигдаликів. Хороша потогінна дія. Також застосовується для зміцнення ясен і як заспокійливий та глистогінний засіб.
- Чорниця - знімає втому, загострює зір, насичує організм вітамінами. Добре відомі антисептичні та антибактеріальні властивості чорниці. До того ж, вона має детоксичну дію, пов'язуючи та виводячи з організму солі важких металів, а також токсини. Застосовується при запаленні слизових оболонок ясен, ротової порожнини, зіва і гортані. Допомагає впоратися з ангіною та грипом.
- Чабрець – абсолютний лідер у лікуванні запальних захворювань дихальних шляхів: гостра нежить, застуда, кашель, бронхіт, ангіна. Крім того, чебрець допомагає позбутися головного болю.
- Деревій звичайний - має протизапальну, бактерицидну, антиалергічну, жовчогінну, ранозагоювальну, потогінну дію. Трава знижує артеріальний тиск, усуває запалення слизової оболонки рота, а також допомагає при гострому бронхіті, стоматиті, неприємному запаху з рота.
- Малина звичайна - чудовий потогінний і жарознижувальний засіб, що виліковує і запобігає розвитку простудних захворювань. Також застосовують при захворюваннях дихальних шляхів, бронхіальній астмі, як зміцнюючий засіб та протизапальний засіб. Лікувальний ефект викликає саліцилова кислота, що міститься у всіх органах малини.
Приготування чаю
1 столову ложку збору залити 250 мл окропу, настояти 15-20 хвилин, процідити і вживати 2-3 чашки в день за 20-30 хвилин до їди.