Кількість
|
Вартість
|
||
|
Родіола рожева – надзвичайно цінна лікувальна рослина, аналогічна з препаратами женьшеню та елеутерококу. Застосовується при захворюваннях нервової системи, безсонні, гіпертонії та фізичному виснаженні. Використовується при посиленій розумовій роботі.
Рецепти народної медицини
Взяти 50 г сухого кореня на 0,5 л горілки, настоювати 7 днів у темряві та процідити; 1 ч. ложку настоянки влити в півсклянки гарячої води і полоскати горло безперервно 10-15 хв, через деякий час повторити полоскання. Це один із найефективніших засобів лікування ангіни.
Екстракт родіоли призначають внутрішньо по 5-10 крапель 2-3 рази на день за 15-30 хв до їди при гіпотонії. Приймати протягом 10-20 днів.
Сухі корені подрібнити і залити 70%% спиртом у співвідношенні 1:10, настояти. Приймати по 10-20 крапель 3 десь у день. Нешкідлива; від тривалого використання настойки лікувальний ефект не зменшується. Хороший стимулюючий засіб при підвищеній стомлюваності, неврастенії; сприяє зникненню неприємних відчуттів у серці. Застосовувати як загальнозміцнюючий та тонізуючий засіб при захворюваннях серця та нервової системи, астенічному стані. Настоянка родіоли рожевої покращує сон, пам'ять, увагу, підвищує апетит, опір організму несприятливим впливам, збільшує розумову та фізичну працездатність, покращує.
Намотати на паличку вату, вмочити в настоянку золотого кореня і змащувати уражені нальотом місця 2-3 десь у день при дифтерії.
Приготувати відвар кореня у співвідношенні 1:10, охолодити, процідити. Застосовувати для промивання піхви.
Приймати по 5-10 крапель екстракту 1-2 рази на день за 30 хв до їди при імпотенції.
Екстракт родіоли рожевої (аптечний препарат) призначають по 15-20 крапель 2-3 рази на день у першій половині дня як антитоксичний та протипроменевий засіб.